Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szoktatok ittasan hallucinálni...

Szoktatok ittasan hallucinálni vagy félreérteni dolgokat?

Figyelt kérdés
Ittas állapotban hallucinációim vannak és emiatt volt már, hogy kötözködtem. Lehet-e ez skizofrénia kezdeti tünete, amit az alkohol felerősít? Apám ebben a betegségben szenved. Józanul még sosem hallucináltam és nem is kötekszem. Nálam a pszichiáter szociális fóbiát állapított meg. Csak nagyon ritkán, alkalmanként iszom, de ahhoz, hogy jól érezzem magam rengeteget kell, kis túlzással hányásig. Szoktatok ittasan hallucinálni? Pl valaki azt mondja, hogy "Boldog karácsonyt" én pedig azt értettem, hogy a k. va anyátok és a torkának akartam ugrani és volt még pár hasonló eset. Részegen egyébként legyőzhetetlennek érzem magam és rosszindulatú vagyok vagy legalábbis kevésbé elnéző. Nagyon zavar mindez, ezért inkább jóideje nem is iszom.36/F
2015. aug. 26. 07:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
biztos, hogy nem skizo. mert az már régebben kiderült volna, és nem így. Jól teszed, ha nem iszol. Én sem, mert bár én a sírós (nem az agresszívvé válós) típusba tartozom az alkoholtól, nagyon érzem a rossz hatását, és fölöslegesen nem kínozom magam. Azért vannak a félreértések, mert az alkohol eloldja a természetes mértékű gátlást (ami egyébként egy természetes és szükséges dolog, nem kell "gátlástalannak" lenni) és a tudatalatti feszültségek kijönnek és keresnek maguknak valami fogódzót pl egy "félreértés formájában" Igaziból azért hallottad a boldog karácsonyt is, csak verekedni is akartál. Jó lenne, ha egy normális úton, alkohol nélkül kezdenéd megoldani, feloldani a feszültségeid, és normális tanulásban- munkában, emberi kapcsolatokban kiteljesedni. (N)
2015. aug. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az utolsó mondat az a jó.
2015. aug. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen az alkohol képes ilyenekre! Az alkoholizmus harmadik stádiumában mikor kígyók, békák jönnek ki a szekrényből, tudod az már csodálatos!
2015. aug. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 szamo77db ***** válasza:
Nem szoktam ittas lenni. Egész életemben 1x sem voltam részeg. Ilyen egyszerű!
2015. aug. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele.

Nem tudom mi a jó benne, hogy az ember azt se tudja hol van, mit csinál? A srác pl múltkor épp a villamos alatt, akinek levágta lábát.

2015. aug. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az igazi alkoholista az nem bolond, soha nem fexik villamos alá! Akinek az alkoholtól megy el az esze annak általában vissza is jön! De akinek a hidegvíztől, annak bizony sohase tér vissza!
2015. aug. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ja,és Én szeretem a kígyókat, és békákat is!
2015. aug. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

6-os

Nem is feküdt alá.

Csak csontrészegen elbambult, eldőlt.

2015. aug. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Látod! Mégse az alkoholtól történt a baleset, hanem mert elbambult! Ez viszont sok emberrel előfordul, csak azokra senki nem figyel oda!
2015. aug. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Mégse az alkoholtól történt a baleset, hanem mert elbambult!"

Na azért. Az ok az alkohol elhülyítő hatása volt.

2015. aug. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!