Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet láz érzésem láz...

Mitől lehet láz érzésem láz nélkül? (többi lent)

Figyelt kérdés

Tegnap reggel kezdődött azzal hogy fáj a hátam a gyomrom émelyeg és az ízületeim is fájnak. Este rázott a hideg és 38,2 fokos lázam lett lehet mert forró fürdőt vettem.

Bevettem estére rubophent. Reggelre csak hőemelkedésem volt (37,5) de az állandó. Fáradt vagyok nehezen mozgok olyan mintha 39 fokos lázam lenne. Mi lehet ez és hogyan tudnám gyorsan kezelni?



#fáradtság #láz #hőemelkedés #láz nélküli láz
2015. szept. 5. 12:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Vírusfertőzéstől lehet ilyen érzésed. A hőmérőt ne a jelzésnél vedd ki, hanem tartsd bent 5 percig. Biztos van hőemelkedésed. Igyál sok citromos, mézes kamilla teát, illetve más gyógyteát is ihatsz. Vegyél be 1000 mg-os C vitamint, és pihenj!
2015. szept. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is ez van, tegnap este úgy éreztem, hogy nagoyn lázas vagoyk, pedig csak hőemelkedésem volt, ma is hol a hideg ráz, hol izzadok.

Talán valamilyen influenza vírus, én erre tudok gondolni, mert nem fázhattam meg és hideget sem ettem/ittam.

2015. szept. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!