Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a gond? Miért fáj...

Mi lehet a gond? Miért fáj több, mint 3 hónapja jobb oldalt az alhasam?

Figyelt kérdés
Egy- egy nap érzem, aztán meg csak úgy eltünik és majd újból visszaztér a fájdalom. Kisebb nyillalásokat érzek az alhasamnál jobb oldalt (sokan azt mondták, hogy a vagbelem lehet, de aztán ez kizárásra került, hiszen 3 hónap alatt ez már nagyon súlyos lenne). Nagyon foglalt vagyok az utóbbi időben, szóval nem akarok minden butaságért orvoshoz menni, de kezdek megijedni... Amúgy 22 éves lány vagyok és nem vagyok terhes, hiszen minden hónapban rendszeren jön a menstruávióm.

#lány #fájdalom #alhas #jobb oldal. jobb
2015. szept. 8. 14:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet petefészek probléma, bélprobléma, de akár vese is kisugározhat. Ha ez mindig félidőbe jön elő akkor a peteérést érzed.
2015. szept. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Egyetértek az előző válaszolóval, de hozzáteszem, hogy esetleg lehet Chron betegség jele is, ilyenkor a vékony- és vastagbél találkozásánál lehet gyulladás.ZSZ
2015. szept. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!