Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Megfázásra gyógymódok otthon?...

Megfázásra gyógymódok otthon? 13/l

Figyelt kérdés

Valahol nagyon megfáztam, tegnap egész nap folyt az orrom, mára nagyon bedugult. Alig kapok levegőt. Anya megengedte, hogy holnap itthon maradjak, de csütörtökre meg kéne gyógyulnom, mert osztálykirándulás lesz.

Sok C vitamin, forró fürdő, sok alvás, infra lámpa (az arcra irányítva), forró mézes tea segíthet? Esetleg mit lehetne még tenni?

Kérlek segítsetek, mindenki válaszát nagyon köszönöm előre is! :)



2015. szept. 15. 15:39
 1/2 anonim ***** válasza:
propolisz, mézes pálinka, fokhagyma
2015. szept. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Ha még mindig beteg vagy akkor azt ajánlom hogy igyál napi egy pohár neo-citrant! Az nagyon nagyon sokat tud segíteni! Legalábbis nálam nagyon bevált!Az orrdugulásra orr spary-t tudok ajánlani,nekem a wick orrspay nagyon bevált mert elég csak kettőt fújnom,várok fél percet és máris szuperül kidugult az orrom :) remélem tudtam segíteni
2015. szept. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!