Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől dagadt az uvulám?

Mitől dagadt az uvulám?

Figyelt kérdés
Mandulaműtétem volt 6 napja, már itthon vagyok minden rendben van viszont az uvulám (nyelvcsap) megvan dagadva olyan vizenyősnek mondanám, a zárójelentésemen olvastam hogy a műtétem másnapján amikor megcsekkolta a doki sebem akkor írta a papírra hogy minimális uvula ödéma, viszont nem mondott semmit csak azt hogy szép a sebem minden rendben. A többi napokon amikor jött ellenőrizni már nem jelezte ezt. A sebbel minden rendben csak az uvula aggaszt nem fáj, nem zavar csak aggódom. Szerintetek mi ez? Megnézethetném a dokimmal de jövőhéten van kontrollom de ha ez nem probléma akkor nem megyek hamarabb. Szerintetek?

2015. szept. 16. 21:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem várj vele még, bőven ráér a kontrollon rákérdezned, addig meg lehet, hogy el is múlik. Ha akkorára beduzzadna, hogy nehéz levegőt venni vagy nyelni, akkor meg irány a sürgősségi.
2015. szept. 17. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!