Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » S. O. S véres széklet!?...

G..csilla kérdése:

S. O. S véres széklet!? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Ez úgy egy éve keletkezet és az okát nem tudom, egy 21éves életerős sovány alkatú lány vagyok, Napi 2liter folyadékot megiszom, normálisan eszek és mozgok eleget. És úgy egy éve úgy kezdődött h nagyon kemény volt a székletem és elkezdtem vérezni, eleinte még csak halvány rózsaszín volt a wcpapiron de hónapokkal később már minden székelés után véres volt az egész wc,sokszor volt hasmenés szerű és naponként 3-4szer is kellett . Ez elmúlt két hónapig és tényleg minden rendben volt, és ismét jelentkezett. Jártam az orvosokat, voltam végbéltükrözésen is, ami el sem hiszem h milyen fájdalmas volt, semmi érzéstelenítő nélkül, de nem is ment végig a beleimen, mert annyira fájt, de ebből is kiderült h gyulladásom van, és láttak egy nagyon kicsi lapos polipot.. de míg a vizsgálatok folytak a vérzés újra abba maradt legalább 3-4hónapig. így az orvos semmit nem írt fel, és semmit nem csinált. Ma ismét véreset székeltem de nagyon véreset , mert eléggé kemény a székletem 2 napja, anno mikor voltam orvosnál a laborom is jó volt, de most nem értem miért újult ki. Vélemény, tapasztalatok?

2015. szept. 17. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert a kemény széklet felsértette.
2015. szept. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze, minden bizonyára, de a 3-4hónapba is volt kemény székletem és abszolút semmi vér nem volt.
2015. szept. 17. 18:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Most felhasította, akkor pedig nem.
2015. szept. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Régi kérdés, de azóta hogy alakultak a dolgaid?

Én hasonló tünetekkel mentem proktológiára, nekem egy pici gyulladás volt a fenekemben, az okozta, de ez vissza tud térni mint egy aranyér pl. de nekem ennyire nem vérzett, csak csíkok a széklet tetején.

És biztos, hogy végbéltükrözésen voltál, nem pedig vastagbél? Mert a végbélnél nem szoktak érzésteleníteni valóban.

2021. nov. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!