Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom? Mi a megoldás?

Mi lehet a bajom? Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Tünetek: nagyon hamar fáradt leszek, nehezen alszok el, étvágytalanság, folyamatos szorongás, ha elkezdem tanulni kb. 5 perc kell ahoz hogy felfogjam azt a mondatot amit olvasok, képtelen vagyok megjegyezni bármit is, túlságosan érzékeny vagyok (szinte mindentől sírhatnékom van), agresszív vagyok, hamar ideges leszek, 2-3 hetet késett a menzeszem legutóbb, és amikor megjött akkor is nagyon kevés, nagyon könnyen lebetegszem, folyamatosan szomorú vagyok, gyakran hideg a kezem és a lábam (akkor is amikor nem fázok). Szerintetek? Segítsetek!!!

2015. szept. 17. 19:37
 1/4 A kérdező kommentje:
Illetve amikor hideg a kezem, foltok jelennek meg rajta.
2015. szept. 17. 19:42
 2/4 anonim válasza:

igazából nem tudom hogy mi lehet a baj, de lehet hogy azért késett, illetve jött meg kevés, mert kevés a vasad, szedj be napi 1-et (elég a tesco-ban kaphatóból is) egy darabig... lehet hogy a fáradságod is ettől van, de ebben nem vagyok biztos...

lehet hogy jó lenne elmenni a háziorvoshoz, és csináltatni egy általános vérképet.

2015. szept. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A vérképpel semmi baj, már mentem párszor. Sose találtak semmit.
2015. szept. 19. 11:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez a lila folt azért, mert rossz a vérkeringésed (nekem is állandóan ilyen). A többire azt mondanám, hogy serdülsz, de nem tudom a korodat.
2015. szept. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!