Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vakbélgyulladás esetleg...

Vakbélgyulladás esetleg valami más?

Figyelt kérdés
tegnap óta ha pisilek vagy görnyedve ülök illetve ritkábban magától szúró érzést érzek jobb oldalt a medencém és a köldököm között, amikor barátommal együtt voltam és betette szintén nagyon szúrt.kétszer pedig húzódó-zsibbadó érzést éreztem fekvés közben a gyomromtól a medencémig egy vonalban. Tegnap reggel hasmenésem volt 2szer kissebb. utánna székrekedés és most tudtam előszőr wc-zni. Tegnap nagyon hányingerem volt majdnem hánytam többször is. Az étvágytalanság nállam mindennapos. Még néha remegek és folyton fázom. Lázam nincsen. A hasamat nyomogatva ha jobboldalt nyomom fáj ha bal oldalt akkor jobb oldalt és középen szúr. Szerintetek ez vakbél? Esetleg valami a petefészkemmel? Holnap-holnapután kell megjönnie... Vagy lehet terhesség(beágyazódás jelei) mindig védekeztünk a barátommal de a kisördög bújkál azért bennem. Előre köszönöm a válaszokat és az időtöket! (tegnapelött voltam orvosnál más okból Ő nyomta meg hasam és akkor nagyon szúrt de még csak nyomkodásra.)

2015. szept. 19. 16:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!