Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Állandóan beteg vagyok. Lehet...

Állandóan beteg vagyok. Lehet hogy gyenge az immunrendszerem?

Figyelt kérdés
állandóan felső léguti gyulladásom van, multkor volt hörgőszűkülésem, most meg szerintem megint az van mert alig kapok levegőt. 2 éve dohányzom, napi 12 szálakat, az lenne a gond? vagy talán gyenge az immunrendszerem? mit tegyek?

2015. szept. 26. 09:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Más is cigizik, még régebb óta, többet is, mégse kínlódik ennyit, mint te. Nyilván a dohányzás nem tesz jót, de nem ettől van.

1. Tuti, hogy az immunrendszered nincs rendben, vegyél valamilyen vitamint a patikában.

2. Az is lehet, hogy nem vagy soha rendesen kikezelve belőle!

2015. szept. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de, ki vagyok rendesen kezelve belőle. mindig 5 napig szedem, és szépen elmúlik. mondjuk volt már olyan, hogy hánytam meg vérzett az orrom mert az antibiotikumtól 2t kellett szednem reggel is meg este is, nem pedig 1-1et. de minden betegségből eddig felépültem. milyen dokihoz menjek hogy csekkolja az immunrendszerem?
2015. szept. 26. 09:48
 3/6 anonim ***** válasza:

Sehová nem kell menni az immunrendszereddel, ugyanis ha te magad nem szedsz vitamint, az orvos nem fog tudni mit csinálni. Vegyél valamilyen multivitamint a patikában vagy vegyél Béres cseppet és C vitamint és szedd azt kombinálva.

Ilyen megbetegedéses időszakban sűrűbben moss kezet, ha lehet, kerüld az olyan embereket, akik meg vannak betegedve, mondjuk ha családi látogatóba készülsz és valaki beteg, akkor halaszd el a látogatást és kis idő múlva meg fog erősödni az immunrendszered.

2015. szept. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
mikor szedjem a vitaminokat? am meg lehet hogy az a baj, hogy nagyon sok mindent nemtudok megenni. gomba, hal, húsok, egyszerűen rossz az ízük és nemtudom őket lenyelni. lehet azért vagyok vitaminhiányos.
2015. szept. 26. 09:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Hétfőn veszel a patikába vitamint és minden nap onnantól szeded őket és ajánlott egész télen át szedni. Ilyenkor senki nem tud annyi vitamint természetesen bevinni, hisz főleg zöldségekben, gyümölcsökben van sok vitamin, nyilván más ételekben is, de azokban a legtöbb és ilyenkor télen nem igazán van gyümölcs vagy zöldségszezon.
2015. szept. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
és hétfőig amíg elmegyek patikába meg dokihoz tudsz valami házi köhögéscsillapítást, amivel este tudok aludni? nem ilyen szegfűszegaroma kivonatokra gondolok, mert azt sem tudom miaz :D
2015. szept. 26. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!