Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Jelentkeztem a BRFK fegyveres...

Laca.8808 kérdése:

Jelentkeztem a BRFK fegyveres biztonsági őri toborzására (FBŐ) Sajnos epilepsziás betegségem van, tünetmentes vagyok egy ideje, de szerintem a gyógyszernek tudható ez be egyelőre! Szerintetek kizáró ok lehet ez?

Figyelt kérdés

#epilepszia #rendőrségi toborzás
2015. okt. 2. 05:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne vedd zokon, de a "tünetmentes" és "gyógyult" különböző fogalmak.

Ha nem rólad lenne szó, te mit válaszolnál kérdésedre?

2015. okt. 2. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ne vedd zokon, de írtam, hogy gyógyult vagyok? :D Valószínűleg még nem vagyok az, de úgy tudom az epilepsziát ki lehet nőni! A gyógyszerrel biztosan tünetmentes vagyok. Erre amúgy nehéz választ adnom, mert szerintem ha elhagynám a gyógyszert lehet, hogy 1-2 nap múlva rohamom lenne! Egyszer megpróbáltam nélküle és jött a roham rá kb másfél napra.Ezért nem szeretnék kísérletezni vele. Nem tudom hogyan határozzák meg azt, hogy na "most te meggyógyultál az epilepsziából". Az orvosom mást se tud mondani csak, hogy szedjem.... De a kérdésem egyébként is az volt, hogy kizáró ok-e a felvételhez vagy sem?
2015. okt. 2. 07:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Abból kiindulva, hogy a kezelt epilepsziásoknak évente kell jogsit újítattni... tuti kizáró ok.
2015. okt. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 szamo77db ***** válasza:
Szerintem nem fogják ezt engedélyezni neked. Próbálj találni valami más foglalkozást, amit a betegségeddel együtt is végezhetsz.
2015. okt. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A "tünetmentes" az én olvasatomban azt jelenti, hogy még beteg vagy, a betegség láátható jelei nélkül. Tehát bármikor előjöhet betegséged. Én nem tartom szerencsés esetnek az ilyen állapotban fegyver viselését.

Ha gyógyult leszel, egy szavam sem lesz ellene.

Nem tartom valószinűnek, hogy a rendőrség másképp gondolkozzék.

2015. okt. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Kizárt,hogy bekerülhess! Eltitkolni sem érdemes,mert kiderül az eü.lapodból,amit lekérnek!


Egy FBŐ-s.

2015. okt. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Orulj neki hogy nem mentél fbonek.minimalberert egy kapitányság kapuján ugyfelezni 1dul 12oraban felejtős hidd el..
2017. febr. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!