Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kisebesedett az orrom alatt a...

Kisebesedett az orrom alatt a sok orrfújástól, mivel tudnám eltüntetni 1 hét alatt?

Figyelt kérdés

Megfáztam, a sok orrfújástól kisebesedett az orrom alatt, olyan mintha egy herpesz lenne, csak nem az ajkamon van.


Jövőhét szombaton lesz a szalagtűzőm, addigra szeretném ha nyoma se lenne. Mivel kezeljem? A shea vaj jó lehet rá?



2015. okt. 2. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Sebgyógyulást elősegítő, hámosító hatású krémek: Neogranormon kenőcs, Bepanthen (Az arc bármely pontján, sokaknak pl. az orr alatt.)
2015. okt. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van egy okos dolog erre! Most is használhatod, de legközelebb mikir taknyos leszel érdemes tesztelned! :) veszel egy színtelen, szagtalan (bár ez mindegy) labellot. Azt az ajakápolót... És a sok fujkászás közben az orrod szépen bekened vele... Nem fog fájni, kisebesedni stb... Nem drága, utána ha nem kell kukázod. :)
2015. okt. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Körömvirág krémmel kenegesd, én minden orrfújás után bekenem ha náthás vagyok, és nem lesz sebes, de a sebgyógyulást is elősegíti.
2015. okt. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ecseteld teafaolajjal. Három nap, és annyi.

Máskor ha taknyos leszel ne fújd, hanem szintén teafaolajjal ecseteld az orrnyílásod. Hamar eltünik a takony. Orröblítést is csinálhatsz vele.

2015. okt. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Legjobban a neogranormon használ.

Nem kell semmi olajjal, kenőcskével kenegetni, simán csak neogranormonnal,de olyannal aminek ecsetelős eleje van (ahogy kihúzod a kupakot, semmi helyett kicsi rúd van, végén az ecsetecsķével.). Ezt én sajátos tapasztalatból mondom

2015. okt. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem annyira soha nem vált be a neogranormon sajnos
2015. okt. 3. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!