Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Chrohn beteg vagyok, van mód...

Chrohn beteg vagyok, van mód az imuran abahagyására?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, műtva voltam 17 évesen, mert akkor derült ki, hogycrohn beteg vagyok, és már késő volt. tünete előtte nem volt. Mostanáig az imurant szedem napi 3x és emiatt le is van gyengülve az immunrendszerem, pl allergia kijött tőle amikre régen voltam, hamar elkapok vírusokat és hasmenésem lesz egyből. Elkezdtem edzeni 2 hónapja és vírus miatt visszafogyok mindig.. (hasmenés) Van rá valami mód/ más gyógyszer, hogy ne legyen bajom? persze diétát tartok.

2015. okt. 9. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos a gyógyszereknek még egy csomó káros mellékhatásuk lehet, mint a Te esetedben is. A gyógynövényeket próbáltad már?Sok jó tapasztalat van velük.
2015. okt. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még nem. De kipróbálnám. Akkor el lehet hagyni a gyógyszert, ha gyógyfüvet iszok?
2015. okt. 11. 17:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia!Esetleg csökkententheted, de van aki el is hagyhatta.Egy orvosi könyvben van két esetleírás betegektől. Ha érdekel, akkor beszkennelhetem és elküldöm emailben. Itt sajnos nem tudom.
2015. okt. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Érdeklődj a biológiai terápia iránt. Én kísérleti gyógyszert kapok, egészen jó gyógyszer. Crohn ügyileg teljesen tünetmentes vagyok több mint három éve, viszont úgy vettem észre, hogy az immunrendszerem eléggé legyengült, bár ez betudható az előtte kapott gyógyszereknek is.
2015. okt. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én is Imurant szedek, nekem nem vált be. Ugyanúgy visszajöttek a tüneteim (napi 5 hasmenés, hasfájás, hányinger, rossz közérzet, fáradtság) 1-2 hónap után. Viszont önmagában a gyógyszernek nincsenek nálam mellékhatásai.
2015. nov. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Veled egyidős vagyok,csak nekem már 6 éve megvan a betegség. Én Imuran mellett kapok Humirát. Magadtól ne hagyd el a gyógyszert,előbb beszéld meg az orvosoddal.
2015. nov. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!