Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tudok tapasztalatot váltani...

Tudok tapasztalatot váltani olyannal, akinek a bal alsó fekvő bölcsességfogát kiműtötték. (műtét után vagyok)?

Figyelt kérdés

A műtét, majdnem 1 órás volt, kellemetlen, de nem fájt az érzéstelenítések miatt.

Tegnap,13.kor csinálták, estére már elkezdett fájni, és a mai napi dagad. Egészen a föleimig, az állkapocs allatti lágy rész. Jegelek. Langyos sós vízzel öblögetttem, aztán, antibiotikum, cataflám, c vitamin. MIkor jövök rendbe? kösz



#fogműtétután
2015. okt. 11. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:
3 nap dagadás, 3 nap lapadás átlag. Nekem 1 hét után ki is vették a varratokat, azok már eléggé nyomtak. Utána rohamosan lett jobb. Öblögetéssel óvatosan, mert nyílhat a seb. Én octenisept -tel fújtam, és csak hagytam kicsirogni. Keserű, de nagyon jót tett. Kitartás, ezzel a fogaddal sem lesz többé gondod!!!
2015. okt. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt problémám,meg sem dagadt.Engem lelkileg viselt meg,mert nagyon rossz érzés volt,hogy minden kalapácsütéskor rezgett az agyam.
2015. okt. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nekem mindkét alsót kiműtöttét (még nem volt gyökere) és be is bedagadt (fél nap után), és 1,5-2 napig duzzadt, utána kezdett lelohadni. 4. nap kiesett egy varrat 6. napra lement a duzzanat. Egy hétre rá szedtek varratot, azt mondák nem baj, hogy az egyik kiesett, az a jó, ha kijön magától, mert akkor jól gyógyul. Én jegeltem, de nem öblögettem, cataflamot se szedtem be végül.

Szóval: szerintem egy hét alatt rendbe jössz. Próbáld fejben elfogadni, hogy dagad, azért van, hogy gyógyulni tudj, nem azért, hogy fájjon, a tested jót akar neked.

2015. okt. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!