Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ti elmennétek így, betegen a...

Ti elmennétek így, betegen a kirándulásra?

Figyelt kérdés
Az lenne a nagy helyzet, hogy befizettem itt az egyetemen egy kirándulásra (pénteken indulnánk és hétfőn jönnénk vissza), de nem érzem jól magam. Már vagy egy hete nagyon fáj a torkom: reggel elég rossz, délelőtt elvagyok, délután kezd igazán pokolian fájni. Fáj a nyelés, a fülembe is átsugárzik. Próbálkoztam mindennel, teával, flector porral, mindennel, semmi eredmény. 16 ezer volt a kirándulás, és előre ki kellett fizetni: ma beszéltem a titkársággal és azt mondták, max a felét tudják visszafizetni nekem a kirándulás után. Holnap elvileg el tudnék menni orvoshoz, de az a probléma, hogy kolis vagyok Pesten, és az ideiglenes lakcímem nincs itt, szóval nem tudom fogadnának-e. De még ha fogadnának is, hiába ad az orvos gyógyszert, nem vagyok benne biztos, hogy az egész napos járkálás, vártúra ebben az időben jót tenne nekem. Viszont itt sírok már egy ideje, mert nem akarok ennyi pénzt feleslegesen kidobni az ablakon. (A szüleim persze azt mondták nem számít, az egészségem fontosabb, most pihennem kell, de mégis rosszul érzem magam emiatt.)

2015. okt. 14. 18:29
 1/4 szamo77db ***** válasza:
71%
A szüleidnek van igaza. Addig vigyázz az egészségedre, amíg van mire!
2015. okt. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
56%
Én ma betegedtem le, jó kis 38,4-es láz. Pontosan egy hét múlva megyek kirándulni, remélem addigra már jobban leszek, mert ebben az állapotban a lakásból nincs kedvem kimenni. Ha úgy érzed, nem esne jól neked ilyen állapotban mászkálni, akkor ne menj, felesleges szenvedned. 21/F
2015. okt. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Kedves utolsó, szurkolok,hogy meggyógyulj :)
2015. okt. 14. 18:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne menj, kaphatsz egy szövődményt, inkább menj orvoshoz ha 1 hete nem javult az állapotodn. Hideg, esős idő van, nem tenne jót a kirándulás.
2015. okt. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!