Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tényleg létezik az új tüdőbete...

Tényleg létezik az új tüdőbetegség, amit nem lehet gyógyítani?

Figyelt kérdés
Ez eléggé aggasztó. :(

2015. okt. 17. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát igen. Ez annyira új, hogy már ükapáink is ebbe haltak bele.
2015. okt. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz?
2015. okt. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

A kérdező erre gondolhatott:

[link]

Igen, aggasztó.

2015. okt. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez nagyrészt humbuk. elég régi betegség már csak nehezen volt kimutatható, nem annyira ártalmas mert vígan elélhetsz vele akár 80 éves korodig ha nem gyilkolod le mással a tüdődet. Tegnap voltam tüdőszűrésen orvosi alkalmassági miatt évesen, a doki ráért mert én voltam az utolsó aki időpontra ment meg ismerem már gyerekkorom óta, én rákérdeztem erre a dologra, ő mondta hogy ez félig meddig kacsa, mert régi betegség eddig is benne volt az emberekbe csak nehezen kimutatható és nem halálos, csak arra kell vigyázni hogy ne legyen más egyéb tüdőbetegség, főleg tüdőrák mert akkor ez a fajta dolog csak nehezíti az esetleges gyógyulást ha még kezdeti stádiumban van a rák és még kezelhető valamilyen szinten. Másrészt a doki gyakran jár továbbképzésre és egyéb más képzésre ők már akkor tudták mi ez amikor a híradás még nem is tudott róla.
2015. okt. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"valamilyen okból a gyógyulás kisiklik és kóros burjánzás lép fel. Itt a várható túlélés 3 év a diagnózishoz képest."


Ha nem mész vele dokihoz, akkor nem diagnosztizálják, így túlélheted a halálod...

2015. okt. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Értem. Szóval ez nem valami új dolog csak megint kitalálták a sztori felét, hogy lehessen érte hibáztatni vkit, ha elhullanak az emberek. Magyarán a migránsokra célzok ezzel, mert nagyok a találgatások, hogy ők hozhatták be a betegséget hozzánk.Csak bele gondol az ember, hogy mennyit szenved meg küzd, a mai világban a megélhetésért, mert ugye nem röppen mindenkinek csak úgy az

ölébe a pénz azért, hogy megtudjon élni és meg legyen a gyermekeinek a napi betevő, aztán jönnek az ilyen dolgok, hogy hoppá bármikor meghalhatsz, mert nem tudnak rajtad segíteni vagy akár Isten ne adja valameik családtagodon. Akkor mi értelme van

tényleg? Szenvedsz azért, hogy ne lásd a gyereked felnőni, mert idő előtt kipurcanhatsz. :( Szomorú dolgok ezek sajnos.

2015. okt. 19. 06:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!