Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 1 hónapja veszitettem el...

1 hónapja veszitettem el édesanyámat aki az életemnél többet ér ugy érzem nem birom ki együtt laktunk medig tart ez mit csináljak?

Figyelt kérdés
2015. okt. 20. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte részvétem!

Sajnos nem lehet mit tenni, csak az idő tud segíteni. Minden nap elviselhetőbb lesz a fájdalom egy picivel.

Én közel 30 éve veszítettem el édesanyámat gyermekként, a mai napig gyakran írok utána, mert hiányzik.


Mielőbbi fájdalomenyhülést kívánok szívből!

2015. okt. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kései Sirató ***** válasza:
Nem könnyű, sőt nagyon nehéz időszak, amin most keresztülmész, eltarthat hosszabb ideig és ez teljesen normális, mármint a gyász. Biztosan sokat fogsz még vele álmodni, és álmodban még sokszor átélheted, hogy él és veled van és adhat még tanácsot, vagy bátoríthat - az én esetemben ez 2 évig így volt. Írj neki képeslapot, vidd ki a temetőbe - én ezt tettem és jól esett ezt tenni. A legfőbb tanácsom pedig az, hogy ha teheted, keress egy pszichológust, aki segít feldolgozni a gyászt, akinek elmondhatod részletesen, hogy mivel kell megküzdened.
2015. okt. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom!

Szerintem is jó ötlet, ha keresel egy gyásztanácsadót, vagy pszichológust,- esetleg egy olyan csoportot akik szintén ezen mennek át mint Te - akiknek kiöntheted a szívedet. Az én édesanyámnál daganatot találtak két hónapja, az ideg miatt aludni, enni nem nagyon tudok, de sokat segít ha valakinek elmondhatom ami nyomaszt. Beszélj valakivel, sokat segít majd! Kitartást, és minden jót kívánok Neked!

2015. okt. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!