Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyi idő alatt múlik el a...

Mennyi idő alatt múlik el a hasmenés? Mikor érdemes orvoshoz fordulni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kedden kezdődhetett, amikor szél volt a hasamban és azon a részen fájt. Szerdán többször ment a hasam délelőtt, majd csütörtöktől kezdtem diétázni (főtt krumpli, pirítós, ásvanyvíz, kis banán), de ma éjszaka is menta hasam és ma is ...Érzem, hogy még fog...

Alkalmanként érzek hasi fájdalmat, más panaszom nincsen..


2015. okt. 25. 09:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha kedd óta fennáll a probléma, az már elég hosszú idő, egyértelmű, hogy nem szimplán elcsaptad a hasad. Szerintem menj orvoshoz, hátha valami vírust kaptál el.
2015. okt. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ilyen fokű hasmenésnél a diétád sok..

Csak folyadek, krupli főzővize min1-2 napig, ágynyugalommal. Utana lehet magát a krumplit és pirítóst enni, banánról enm is beszélve..

Viszont ezzel már rég dokihoz kellett vokna menni.. Gyomorfertőtlenítő sem árt, sem széntabletta.l

De ennyi ideig hasmenés már lehet akármi is.

Nem ijesztegetés, biztos csak egy vírus... De egyéb bélrendszeri megbetegedés is okozhat hasmenést...

2015. okt. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hozzáteszem, hogy naponta 2x megyek wc-re



tehát nem olyan sokszor. Viszont ma már voltam 2x és érzem, h mennem kellesz...

2015. okt. 25. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!