Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Elmehetek újabb beutaló...

Elmehetek újabb beutaló nélkül, más orvos által kért vizsgálat eredményével egy másik szakorvoshoz?

Figyelt kérdés
Kaptam beutalót, elmentem egy orvoshoz, aki kiírt egy vizsgálatot, igazából nem lettem okosabb. Ha meglesz az eredmény, elmehetek vele egy másik szakorvoshoz újabb beutaló nélkül? Elvileg ugyanott dolgozik, de elég jó véleményeket olvastam róla. Lehet olyat, hogy kérek hozzá és időpontot és az eredménnyel elmegyek hozzá? A másik doki azt mondta, nem kell hozzá visszamennem, meg az eredményért sem, de akkor nem tudom, akkor az hogy jutott volna el hozzám...

2015. okt. 25. 14:23
 1/3 A kérdező kommentje:
Ill. az eredményt azt meg tudom szerezni, mert elmegyek érte és kiadják... De amit a doki szokott adni anamnézislapot, az nem tudom, hogyan jutna el hozzám.
2015. okt. 25. 14:28
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha beutalóköteles, akkor nem.
2015. okt. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor csak ahhoz mehetek vissza beutaló nélkül, aki kiírta a vizsgálatot? Mert ahhoz gondolom csak nem kell újabb beutaló, hogy kiértékelje az eredményt... mert végülis vele sincs bajom.
2015. okt. 25. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!