Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet narancssárga...

Mitől lehet narancssárga zsíros folyás végbélből?

Figyelt kérdés

KB 3napja ilyen narancssárga folyásom van a végbélnyílásombol s nem is tudom vissza tartani! Mitől lehet valakinek volt már ilyen ha igen írja már le mitől?

Mennék orvoshoz de a héten nincs a háziorvosom!


2015. okt. 26. 14:37
 1/9 anonim válasza:
Szerintem végbélnyílásból nem távozik "folyás",csak széklet.Ha narancssárga és nem tudod visszatartani,azzal ne várj egy hetet,szerintem menj be a helyettes orvoshoz,nem igaz,hogy nincs semilyen helyettese a háziorvosodnak.Nem ettél valami romlottat? Görcsölsz is? Ilyet még nem is hallottam...
2015. okt. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem ettem semmit viszont mostanában elég zsírosan ettem! NyombélfekélyEm van kB akkor kezdődött el a szivárgás mikor elkezdett fájni a gyomrom! Holnap elmegyek mindenképp a helyettes orvoshoz nagyon idegesít!
2015. okt. 26. 14:56
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet a végbeledben valamilyen sipoly?
2015. okt. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem tudok róla! De én arról azt olvastam hogy akkor a váladék mondjuk a hüvelyből távozna! Vagy nem?
2015. okt. 26. 15:09
 5/9 anonim ***** válasza:

Sajnos nálam is volt ilyen. Végbélsipoly is lehet.

Sebész/proktológushoz kell menned.

2015. okt. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Végbélsipoly hogy távozna a hüvelyből? Az a végbeledből is jöhet, sebészetre menj el, ott megnézik.
2015. okt. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De arra is gondoltam hogy az elmúlt hónapokban eléggé zsírosan étkeztem s a szervezetem nem tudja felbontani ezt a rengeteg zsírt! Ez a szivárgás csak szellentéskor és széklet ürítéskor jelentkezik! Ez is lehetséges?
2015. okt. 26. 16:40
 8/9 szamo77db ***** válasza:
Mindenképpen fordulj orvoshoz. Kell, hogy legyen helyettesítés és akkor kapsz tanácsot, gyógyszert esetleg. Ne halogasd az orvosi vizsgálatot!
2015. okt. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Kiderült, hogy mi volt a probléma? Ugyanezekkel a tünetekkel szenvedek...

2016. aug. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!