Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Székrekedés vagy valami más?

Székrekedés vagy valami más?

Figyelt kérdés

Egy hete nemtudok wcre menni. Egyszerüen nemérzek rá ingert. De erölködéssel sem megy.

Tegnap sikerült ürítenem egy kicsit. Fater hozott székletlazítót(Laevolac). Az se nagyon segít. Múlthéten úgy fájt a hasam hogy aludni se tudtam nagyon. Mostmár megszünt a fájdalom de továbbra sem tudok üríteni. Valaki tudna tanácsot adni?



2015. okt. 26. 15:31
 1/3 Horvyka válasza:
Főzz egy király babgulyást. Vacsorázz meg belőle kiadósan. Ezután menj el kocsmázni és igyál meg pár üveg sört. Reggel mikor felébredsz nyomj be egy liter tejet.
2015. okt. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Még sör sem kell, egy bableves nekem is másnapra háromszori rohanást okoz,


Ha viszont 1 hete nem volt már, akkor azonnal vegyél Glicerin kúpot, kb 10-15 perc után megjön az inger, nekem szokott segíteni ha ilyen gondom van néha.

2015. okt. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 szamo77db ***** válasza:
Keresd fel a háziorvosodat és kérj segítséget tőle!
2015. okt. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!