Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha már kemény a székletem...

Ha már kemény a székletem hogyan tudnám puhítani hogy ne okozzon fájdalmat az aranyerem miatt?

Figyelt kérdés

Reggel óta széklelnem kell de nem birok úgy fáj ennyire még sose fájt. Reparon kúpot használtam de nem lett jó közbe sperti kenőcsöt is használtam de még mindig fáj és menni alig birok annyira kell már wc-znem is.


Mivel lehetne puhítani a székletem? Hashajtó nincs itthon valami más kellene. Esetleg ha mazsolát mogyorót eszek meg sok vizet az jó?



2015. okt. 27. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
54%

És ha nincs otthon, akkor már elmenni se lehet érte?

Egy kis séta egyébként is használ a könnyű könnyítésnek.


Glicerin kúp filléres tétel és tényleg segít ilyen esetben (és még csak nem is klasszikus hashajtó, mert fizikailag segít, nem szívódik fel).

2015. okt. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%
Egyél szőlőt, vagy puha szilvát, és forralj fel egy nagy bögre vizet, idd meg melegen, nekem ez szokott segíteni, de egy Glicerin kúp jó lenne, akkor könyebben kijön és az általában 10-15 percen belül hat.
2015. okt. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 szamo77db ***** válasza:
37%
Nincs valaki, aki segítene egy alapos beöntést csinálni? Az is jó lenne valószínűleg.
2015. okt. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy csak simán rostdúsabban étkezni és többet inni...
2015. okt. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!