Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Be lehet kattani?

Be lehet kattani?

Figyelt kérdés
Nem hiszem hogy pánik beteg lennék de volt egy pánik rohamom.. azóta mar kb 3 hét el telt és már sok tünetem megszűnt de néha azon kattogok hogy be lehet -e kattani ha ezen gondolkodom el tudja hinni az agyam és bekattanok ? vagy csak szimplán parázni fogok? mindig ellenőrizgetem magam hogy emlékszem -e dolgokra és ha nagyon ezen kattogok néha kicsit zavartan viselkedek.. de úgy nagyon nem félek tőle meg nem úgy hogy nyugtató kell .. meg próbálok nem rá gondolni ..csak kíváncsi vagyok ..15/L
2015. okt. 28. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy nagyon ráérhetsz vagy nagyon magányos vagy. Különben nem gondolkozna az ember ilyen hülyességeken, foglald le magad, menj társaságba vagy csak élj a mában ahelyett hogy rágódnál feleslegesen dolgokon. Ha meg elkezdenél ezen gondolkozni megint akkor csak tedd fel a kérdést, hogy mi értelme? előre visz? megoldasz vele valamit? hasznos? épít téged és jobbá válsz tőle? Ráadásul minek ellenőrized magad? ez paradoxon ellenőrized hogy hülye vagy-e? ha az vagy akkor észrevennéd? Akkor megint megkérdezem, mi értelme?
2015. okt. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából az egész a pánikrohamom óta van ha elterelem a figyelmem jobb sokkal csak kicsit akkor az az erzesem van hogy menekülök a probléma elől :/ de valaki meg nyugtatna ha azt mondaná hogy nem tudok be kattani persze aki ért is hozzá :DD
2015. okt. 28. 12:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Mit jelent nálad, hogy "bekattanok"? Mert szerintem Te már be vagy kattanva! Ennél jobban már nem lehet bekattanni, úgy hogy nem kell félned tőle! Nem tudom érted e amit mondok?
2015. okt. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem nem értem
2015. okt. 28. 17:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!