Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hodgkin limfóma betegséggel...

Hodgkin limfóma betegséggel kapcsolatos tanácsokat, tapasztalatokat szeretnék kérni, ki hogyan élte meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Igazolt hodgkinom van,már csak a Ct-re várok és kezdődik a kezelés..

Szeretnék kérni tanácsokat,tapasztalatokat ki hogyan élte meg?,illetve a paróka igényléssel kapcsolatosan. Ezt is csak neten olvastam..orvosom azt mondta h vágjam picire ..nem szeretnék így végig menni az utcán sem...


(Kérni akarok majd receptet a hematológusomtól..)nem tudom hogyan működik,de nem akarom megvárni h kopasz legyek..hol tudok beváltani pesten? szemöldök szempilla is kihullhat??


Az orvosom semmi rosszat nem mondd ami elég idegesítő..netről olvasgattam,de konktét esetek érdekelnének csak h tudjam mire számítsak mégis.Jobb felkészülni,mint megijedni!


Ha vki szívesen megosztaná a tapasztalatait kérek írjon.

Nagyon köszönöm.

Egy aggódó lány.



2015. okt. 31. 20:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


[link]


Olvasd el yaminka hozzászólásait, neki is hodgkin kórja volt, mára már egészséges, boldog családanya.


Ne aggódj, meg fogsz gyógyulni, a kezelés miatt sajnos a hajadnak, pilládnak, szemöldöködnek annyi, de a kezelés után nagyon gyorsan ki fognak nőni :) A parókát receptre kérd a dokidtól nyugodtan! A neten biztos megtalálod hol lehet beváltani, vagy az orvosod elmondja.


Kitartást, gyógyulást kívánok, mert meg fogsz gyógyulni!

2015. nov. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Amúhgy itt a megtalálod a támogatott parókák árát, illetve a cégekét akik árulják. A lap alján.


[link]

2015. nov. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!Sokat jelent nekem,elkezdtem olvasni végig fogom mindenképpen!

Szuper,íratok akkor aztán választok vakami csinit :)

Igyekszem:) köszi mégegyszer!

2015. nov. 5. 11:11
 4/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Még annyit, ismerősöm itt váltotta be a parókarecepjét, itt biztos vannak fiatalos fazonok is, kérdés, mennyit kell a receptre ráfizetni. Minden jót Neked! :)


[link]

2015. nov. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Most pénteken jött az eredmény meggyógyultam!köszi a tanácsokat!
2016. júl. 12. 21:04
 6/14 anonim ***** válasza:
Nagyon jó hír! Gratulálok :) Minden jót kívánok :)
2016. júl. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2016. júl. 26. 00:32
 8/14 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem, hogy azóta is rendben vagy. :)
2019. jan. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Igen,jól vagyok köszönöm!😍

Tünetmentes!!

2019. jan. 8. 22:37
 10/14 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök ennek, és azt kívánom, hogy még legalább 100 évig legyél makkegészséges!
2019. jan. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!