Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Meg fogok halni?

Meg fogok halni?

Figyelt kérdés

Fáj a combcsontom már egy ideje, kb 1 hónapja.

Először tomnpán fájt a közepe, de pár napja másképp fáj, és inkább a térdemnél, és fekekemnél lévő izületi része, élesebben, és nagyon gyakran. 2-3 napja kicsit betegnek is érzem magam, mint pl mint mikor meg vagyok fázva, csak éppenséggel semmi bajom a rosszulléten kívül. Akkor is fáj, ha megnyomom a térdem fölött 5-10 centivel, a belső oldalát.

Ezt megelőzte egy kb 1-2 hetes csípő, derékfájdalom, majd utána jelentkezett a combcsont fájdalom.

Mi lenne ez, leukémia? Azt olvastam gyakran jelentkezik lábfájdalommal, combcsont fájdalommal, és levertséggel, sápadtsággal. A szüleimnek szóltam, holnap kérnek nekem laborvizsgáltaot.

Nagyon félek, mire számíthatok, szerintetek mi lehet?

17/f



2015. nov. 5. 00:54
 1/6 Salx Narval ***** válasza:
Nagyon remélem, hogy csak a növésben lévő izmok, ízületek fájnak és egy kis vitaminhiány is felléphetett. Gyakori dolog ez a te korodban, hogy a hirtelen növéstől izomlázszerű fájdalmak jelentkeznek, ezt levertség és rossz közérzet is kísérheti. Nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolni. Bízzunk benne, hogy a doki is hasonlókat talál és felír valamit a panaszaid csökkentésére. Jó egészséget.
2015. nov. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

NEM fogsz meghalni. Egyszerűen növekszel, és tele vagy kétségekkel.



Neked pszichológus kell, nem vagy beteg, 80 évig fogsz élni. Semmi bajod nincs, csak kamasz vagy.

2015. nov. 5. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek, csak nagyon megijedtem, mert összeolvastam mindenféle történetet.

Volt akinél csípő vagy derékfájdalmai voltak amikor kezdődött, ezért félek most nagyon.

2015. nov. 5. 01:42
 4/6 anonim ***** válasza:

Természetesen meg fogsz halni, mint mindenki.


Felfázás, növekedés, izomláz stb. sokkal valószínűbb.

2015. nov. 5. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%

Igen, meg fogsz halni.

Ugyanis: az élet nemi úzon terjedő HALÁLOS betegség.

Ha így haladsz, nem okosan fogsz meghalni, meert ahelyett, hogy dokihoz mennél itt kérsz bátorítást a (feltehetően jószándékú, de hozzá nem értő) kommentelőktől.

2015. nov. 5. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
31%
De, meg fogsz halni. Biztosan Ewing sarcomad van. Szoszi véled. RIP.
2015. nov. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!