Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Menstruáció miatt hullhat a...

Menstruáció miatt hullhat a hajam?

Figyelt kérdés

Június óta hullik. Vashiányos vérszegénység miatt, már kezelés alatt van.


Amit nem értek, hogy mindig vérszegény voltam, és csak most júniusban kezdett hullani. Akkor csak egy dolog változott az életemben - belekezdtem egy diétába (inkább életmódváltás, nem volt benne semmi koplalás, csak mirelit és előrecsomagolt szemét helyett normálisan ettem).


Júniusig nagyon ritka volt a menstruációm (évi 3-4), és a nőgyógyász azt mondta, a túlsúlyom miatt. Június óta, ahogy csúsznak le a kilók, egyre rendszeresebb a menstruációm.


Lehet, hogy a több vérzés miatt vérszegényebb vagyok, és emiatt hullik a hajam? Vagy ebben semmi logika nincs?



2015. nov. 7. 22:38
 1/3 anonim ***** válasza:
menstruáció miatt nem hullhat a hajad , vagy ha igen , akkor is csak ebben az 5 napban hulkana tehát ez nem lehet az oka. viszont a vashiány igen, nekem a szemoldokom hullot tole. ha elkezdik kezelni azonnak még nem jossz helyre beletelik egy kis időbe.
2015. nov. 8. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
egyébként a hajhullasnak millio oka lehet! egyik rokonomnak evek ota hullot a haja nem tudtak mitol mar mindent megprobalt es epeko miatt hullott, mint kiderult. csinaltass verkepet , abbol baj nem lehet . lehet gyulladas van a szervezetedben. első voltam. sok sikert!:-)
2015. nov. 8. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A vérképből derült ki a vashiány, és hogy nincs gyulladás.


De a vérkép előtt elmentem több orvoshoz is, annak ellenére, hogy a bőrgyógyász, akinél kezdtem, azt mondta, hogy esélytelen, hogy góc miatt van.


Mennyi idő, amíg abbamarad a hajhullás? Addigra nem marad hajam.

2015. nov. 8. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!