Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Influenza elleni védőoltás:...

Influenza elleni védőoltás: Igen, vagy nem?

Figyelt kérdés
Szerintetek érdemes beadatni az oltást? Én asztmás vagyok, ezért nekem ingyen járna az oltás. Mindenhol azt hangoztatják, hogy a krónikus betegek, idősek, stb mindenképp oltassák be magukat, mert rájuk nézve veszélyes az influenza.

2015. nov. 14. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
En nem adatnam be meg akk se ha ök fizetnenek erte.
2015. nov. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha rákeresel a neten többmindent találsz róla. sokszor az adalékokkal van a gond, de vírustörzset is csak lottozák, hogy melyek lesznek.
2015. nov. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
Neked mindenképpen javasolt.
2015. nov. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%

Én kismama vagyok, jelenleg 5 hónapos terhes. Sokat gondolkodtam rajta, nekem is ingyen járna, de nem merem beadatni..valahogy úgy érzem, hogy több kár, mint haszon.


Amúgy extra erős az immunrendszerem, páromtól sem kaptam el sem a rota vírust, sem a herpeszt, pedig 5 éve együtt vagyunk. Bízom a szervezetemben.

2015. nov. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Szia!Az oltás helyett az immunrendszeredet erősítsd meg, annak nincs káros mellékhatása.Ha gyenge az immunrendszered, akkor az oltás sem segít, sőt tovább gyengíti.Érdemes elgondolkodni azon is, hogy vajon miért éri meg ingyen adni a védőoltásokat? Gyógynövényekkel akár az asztmádon is segíthetsz.
2015. nov. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%
25 ször több a higany benne, mint ami az ivóvízben a megengedett. nekem nem kell az oltás még ingyen sem.
2016. febr. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Sziasztok! Nekem nagyon gyenge az immunrendszerem de bent a Tüdő Szanatóriumba megkaptam az influenza elleni védőoltás.. soha nem volt még ilyen. November 7- én adták be.. 2 napja jöttem ki a kórházból tegnap elmentem dolgozni de este már az influenza tüneteit produkálom.. és nagyon nem vagyok jól . Szörnyen..még lábra sem tudok állni. Állítólag ilyenkor kezd védekezésbe a szervezet.. senkinek sem kívánom.. ha nem halok bele valószínűleg többet nem oltatom be magam.

😭

nov. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!