Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 2 hónapja hullik a hajam, s...

2 hónapja hullik a hajam, s napról napra mindig intenzívebb lett. Mitől lehet ez, vagy valami módszer ellene?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok. Dokinál már voltam, ő írt is gyógyszert, meg valami löttyöt, amit a fejembe kell masszírozni. Valahogy nem akar csillapodni. Mostanra már szinte a fele kihullott, így eléggé be vagyok parázva. Előre is köszönöm!! :)

2015. nov. 22. 22:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Lehet vashiány, de akár okozhatja egy gyulladásos góc a szervezetedben, pl rossz fog, vagy mandula.

Menj el bőrgyógyászatra, ott ki fogják deríteni, és kezelést is kapsz

2015. nov. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Akár candida is lehet. Ki kellene a hajat vizsgáltatni.
2015. nov. 23. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigy probléma is lehet, először egy alapos laborvizsgálat kellene.
2015. nov. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszoka! Bőrgyógyásznál voltam. Vettek is vért, s azt mondták, hogy azzal minden rendben van...
2015. nov. 23. 10:53
 5/9 anonim ***** válasza:
Az semmi. Nálam sem mutatott gyulladást a vérvétel, mégis egy év orvosról orvosra szaladgálás (és több diagnosztizált probléma + hajszempontból ennek ellenére sikertelen kezelések) után derült ki, hogy gyakorlatilag egy gennytelep a mandulám. (Két hét múlva műtenek.) Nem ijesztgetni akarlak, csak javaslom, gondold át: vannak-e esetleg más tüneteid a hajhullás mellett, van-e "gyenge pontod" (pl. fájós fog, gyakori megbetegedés, rendszertelen menstruáció stb.)?
2015. nov. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, értem. Vannak, eléggé fáradékony vagyok, van hogy nehezen lélegzem, s a menstruációm is sokszor késik. Dokinak említettem ezeket a dolgokat is, annyit mondott, hogy lehet ez idegi alapon is, na de ha már szedem a gyógyszert és nem nagyon javul. Mindenesetre egy picit még várok, hátha jobb lesz, aztán meg kéne próbálni valami mást... Bőrgyógyászon kívül milyen dokitól lehetne ezt még megkérdezni?
2015. nov. 23. 17:54
 7/9 anonim ***** válasza:
belgyógyász-endokrinológussal biztos nem lősz mellé :)
2015. nov. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!!!!!! :)
2015. nov. 24. 22:03
 9/9 anonim ***** válasza:

Ezt a cikket nézd át alaposan, lehet szedtél közölük valamit:

[link]

2015. nov. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!