Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Magas a pulzusom, mitől lehet?

Magas a pulzusom, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Az esetek többségében 100 feletti pulzusom van, örülök, ha lemegy esetleg 95-re. Nem mindig, de néha rosszul is vagyok emiatt. Voltam kardiológusnál, EKG-ztak, ultrahangoztak, azt mondták, hogy nem látnak semmi különöset a szívemen. Voltam laborban, de se nem vagyok vérszegény, és a pajzsmirigyem is jól működik. Mitől lehet még magas a pulzusom? (nem iszom, nem dohányzom, de sportolok)

2015. nov. 22. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát energia itallal hogy állsz?
2015. nov. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez magas. Túledzettségtől is lehet. Szerintem pihenj minimum egy hetet de inkább 2-t, próbálj meg minél kímélőbben működni ez idő alatt: no sport, no kávé, minimális stressz, minimum 8 órás alvások. Ha ezután is magas akkor egy részletesebb kivizsgálás kell.
2015. nov. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Energiaitalt se iszom.
2015. nov. 24. 09:29
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem edzek túl sokat, heti kétszer másfél órát, és nem túl megerőltetően. Nem hiszem, hogy emiatt lenne.

Orvosi dolgokat nézve, minek van még esélye?

2015. nov. 24. 22:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Terheléses vércukor vizsgalat nem artana, nem csak olyan hogy megnézik az éhgyomros vércukrot és szevasz, hanem egy átfogóbbat.
2015. nov. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!