Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tériszony ?

Tériszony ?

Figyelt kérdés
Mivel tériszonyom van meg rosszul vagyok a fejjel vele levéstől ezért a tanár csináltathatja velem a gyűrűztetés nevű feladatot tesi órán

2015. nov. 29. 22:29
 1/5 anonim válasza:
Oké, de mit kezdjek vele?
2015. nov. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
te semmit de ezt viszont kérdezem hogy csináltathatja velem ?
2015. nov. 30. 15:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem vagy köteles semmit megcsinálni. Én extrém eset voltam, mert az előrebukfencen, tigrisbukfencen kívül sosem tudtam megcsinálni semmit. Általános iskolában nem annyira vették figyelembe, de szerencsére középiskolában jó fej tesitanárom volt, és ő megértette, hogy én nem tudom.


(veleszületett mozgáskoordinációs zavar, kis egyensúlyzavar, tériszony - ezek akadályoztak)


Egy kicsit állj ki magadért. ha nem mered/nem tudod, akkor nem. Soha az életben nem lesz rá szükséged!!!

2015. nov. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen ;)
2015. nov. 30. 17:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk volt egy lány aki sírva ment ki az óráról, mert a gyökér tanár addig erőltette a kötélmászást...
2016. jan. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!