Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hanyassal kezdodott. Ejjel...

Hanyassal kezdodott. Ejjel egyszer hanytam azota nem.37.2 - 37.3 most a lazam, nem lehetek beteg, otletek? Valakinek masnak volt mar hasonlo baja, tunetei?

Figyelt kérdés
Ma este piritost ettem vajjal meg teat, almalevet ittam stb. most delutan ledoltem gyengenek ereztem magam es megmertem a lazam a normal homersekletem altalaban 36.5 - 36 fok, mas bajom nincsen nem tudom hogy most a hanyastol vagy mitol lehet a megemelkedett homerseklet? most nem lehetek beteg...:( otletek...valakinek masnak volt mar hasonlo baja?
2015. dec. 4. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Orvoshoz fordulj, az majd megmondja.
2015. dec. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vírus amit most próbál leküzdeni a szervezeted, ezért a hőemelkedés. Amíg nincs igazán magas lázad ne nyomd el, valamint sok -sok folyadék, esetleg nagy dózisú c vitamin pl. aszkorbinsav , pihenés amennyit csak tudsz. Mást nem nagyon tudsz tenni. Jobbulást!
2015. dec. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
koszonom szepen, holnap mindenkeppen dolgoznom kell... uton leszek, repulok...remelem minden ok lesz ma dietaztam...meg meg holnap is, meglatom hogyan leszek
2015. dec. 4. 16:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Esetleg hányinger ellen mehet a b6 vitamin:)

Egyébként pihenj sokat,sajnos most van ilyen hányós vírus,nekem is volt szerencsém hozzá pár hete.

2015. dec. 31. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!