Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Elmúlhat az asztmám?

Elmúlhat az asztmám?

Figyelt kérdés
Megfázásból indult az egész és elég sokára mentem el vele szakorvoshoz. Akkor ott Kiderült, hogy enyhe asztmám van és akár el is múlhat. Mostanában azt vettem észre hogy nem köhögök annyit, mint ezelőtt és az inhalálómat is ritkábban kell használnom, sőt van, h napokig nem is kell. Ha minden nap reggel este szorgalmasan használnám akkor lenne rá esély, hogy tényleg végleg elmúljon? Ahhoz képest ahogy volt én úgy érzem 90%-kal már jobb, mint volt.
2015. dec. 5. 06:55
 1/3 A kérdező kommentje:
Ha még számít akkor allergiás vagyok a parlagfűre, feketeürömre, atkára és enyhén a narancsra és az őszibarackra
2015. dec. 5. 07:00
 2/3 anonim ***** válasza:
az asztma nem múlik el, csak korlátozható szinten tartható gyógyszerekkel, pipával.
2015. dec. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kb. 10 évesen diagnosztizáltak allergiás asztmával. Kezeltek, aztán kezelés nélkül mondhatni problémamentesen éltem. Büszkén jelentgettem ki, hogy elnőttem. Most 25 vagyok, és visszajött, elég durván. Ijesztgetnek az orvosok. Szerintem pszichés alapon van minden. Annak idején lelki problémáim voltak, és most is egy nagy traumán estem/esek át.

A gyógyszerek segíthetnek valamennyit, bár nem tudom, a mellékhatásaikkal együtt használnak-e annyit, mint amennyi kárt okozhatnak.

Szerintem más szinten kellene kezelni. Persze minden orvos orrba-szájba gyógyszert mond, mert el kell valakinek adni a sok sz.rt.

Szóval visszatérhet. Személyfüggő.

2015. dec. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!