Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egy közeli rokonomnál daganato...

Egy közeli rokonomnál daganatos betegséget állapítottak meg, ami már kisebb mértékben, de átterjedt több szervére. Gyógyítani már nem lehet, de szinten tartani igen. Mennyi ideje lehet még években kifejezve?!

Figyelt kérdés

2015. dec. 12. 20:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Sajnálom! Szerintem még az orvosok is csak jósolni tudnak ilyen esetben, vagy a statisztikát veszik elő, ami szerintem xart sem ér. Sok függ attól mennyire agresszív az elsődleges daganat azövettanja (mennyi a Grade), illetve mennyire vannak beszűrve a többi szervek. Fontos az is, mennyire jól reagál a kemoterápiára, amit remélhetőleg kap. Ismertem olyan melldaganatost, aki csontáttétel még 10(!) évig élt. Szóval, remény mindig van!
2015. dec. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Jövő hét elején kezdik el a kemoterápiát.

Három hetente kell majd menni és közben illetve három hónap múlva kiderül,hogy milyen hatással van a szervezetére.

És a daganatos folyamatot sikerült-e megállítani!

Bizakodom és nagyon szépen köszönöm Neked a választ!

2015. dec. 13. 09:08
 3/23 anonim ***** válasza:
Kitartást s javulást kívánok a rokonodnak!
2015. dec. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
0%

Van egy természetes kemoterápiamentes gyógymód rákgyógyításra. Ja és működik én is ezzel gyógyultam, meg.

A rákbetegség csak a hiányos sópótlás eredménye, mert aki nem fogyaszt elég tiszta sót annak elszaporodnak az élesztőgombák a szervezetében ennek egyik jele a lepedék a nyelven. Valamint a vérbesűrűsödéstől karikásak a sóhiányos ember szemei.


A gyógymódot alaposan eltitkolják a magyarok elől,

valamint mindent megtesznek, hogy a jó gyógymód ellenkezőjét kapják meg. Lásd gerzson-diéta ami, teljes sómentes étrendet ajánl a rákbetegeknek.


[link]


Jobb helyeken a rákot salsol-al gyógyítják,

154 mmol/l nátrium van benne.

2015. dec. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
a gerzson-diétát világszerte rákbetegek "gyógyítására" használják.
2015. dec. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

a gerzson diéta lényeg a teljes sómentes étrend.

Kidolgozója max gerzson zsidó orvos.

Ha még ez nem elég egy éves gerzson diéta ára 1-2 millió forint, mert sok idétlen dolgot beletettek amit az ember egyedül nem tud megcsinálni.

2015. dec. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Tessék erősen tiszta sóval sózott ételeket enni az ismerősödnek, és nem hülyének nézni azokat akik meggyógyultak titkolt gyógymóddal. De most komolyan? Mindenkitől kapom a lepontozást, de komolyan ettől gyógyultam meg, én napi 30 g tiszta sót fogyasztok már egy éve.
2015. dec. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Tegnap kezdte el a kemoterápiát.


Kapott hányáscsillapítót és csonterősítőt.

Az orvos azt mondta a második - harmadik kezelés után már látszani fog,hogy a szervezete hogyan reagál a kezelésekre.


Ezenkívül rendeltünk olyan gyógyhatású készítményt,ami csökkenti a kemo káros mellékhatásait illetve zsugorítja a daganatot.

Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a választ!

Időnként majd írok az ismerősöm állapotáról.

2015. dec. 16. 07:46
 9/23 anonim ***** válasza:
OK, írjál, s ha kérdésed lenne irhatsz nekem privátban, nekem is az egyik rokonom sajnos most van a kemoterápia közepén. Pontosabban ma kapja a negyediket.
2015. dec. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
A candida albicans(rák) szaporodását a só gátolja meg a szervezetben. Egyen tiszta sóval sózott ételt
2015. dec. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!