Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Elkezdtem szedi a Penicilint...

Elkezdtem szedi a Penicilint orvos nelkul?

Figyelt kérdés
Nem volt lehetosegem orvoshoz menni ...mult het szerdatol vagyok beteg... volt lazam...de az arc es homlokuregem van minden bizonnyal begyulladva...ketsegbe voltam esve ezert elkezdtem szedni a penicilint...mivel saraga es kicsit veres valladekom van...ugy olvastam ez bakterialis...vegul hetfon eljutottam az orvoshoz ...azt modta nem kell antibiotikum...de mar elkezdtem...es vegig kell szedni ha jol tudom...mitevo legyek ? szedjem ki vegig ?

2015. dec. 16. 00:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Most már szedd végig, akkor is, ha netán már jobban lennél.

A nem megfelelő mennyiségben és ideig szedett antibiotikum a rezisztens baktériumok elszaporodását segíti elő, és így a betegség kiújulhat, sőt, súlyosbodhat is.

2015. dec. 16. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt.Megis mennyire sulyos ez a dolog ? nagyon veszelyes? a szervezet evek mulva is emlekszik ra ?
2015. dec. 16. 01:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!