Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van egy fehér golyó a végbélny...

Van egy fehér golyó a végbélnyílásom mellett! Mi lehet az?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és kb 2-3 napja észrevettem egy golyót a végbélnyílásom mellett, ma megnéztem és egy fehér golyó az. Mi lehet ez? Utána néztem és aranyeret találtam de semmilyen tünetet nem tapasztaltam! Kb 0,5 cm-es fehér golyóról van szó ami csak akkor fáj ha megnyomom. Hogyan lehet ezt gyógyítani?

2015. dec. 19. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Pattanás?
2015. dec. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nemtudom hogy az-e mert amikor megnyomtam (többször is próbáltam) egyáltalán nemjött ki semmi és nemis éreztem semmit
2015. dec. 19. 21:22
 3/6 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen.Semmiképpen sem pattanás,mert ahhoz túl kemény és nem lehet kinyomni.Inkább valamiféle bakteriális fertőzés lehet.Járás közben,vagy nehéz ügynél nem érzékeny(Nehéz ügynél nálam még előfordult,hogy vérzett is,gondolom megrepedt)?Először én is aranyérre gyanakodtam,de még magam sem tudom,hogy mi volt.Kb. 2 hétig kentem aranyér kenőccsel,de nem volt túl sok pozitív hatása,inkább csak enyhítette a fájdalmat.Felhagytam ezután a kenőccsel és 1-2 hónap után magától elmúlt.A dokim aranyeret mondott rá,hasonlóan,mint ahogy Te írtad.Nagyon kellemetlen tud lenni amúgy.Én viszont megkönnyítettem,ha reggel bekentem bőrápolóval,majd este lefekvés előtt ismét,akkor kényelmesebb volt a napi munka,vagy akár az ülés is a széken.Ja és még valami.A gyógyuláshoz elengedhetetlen a friss higiénia,bár szerintem ember szempontjából alap,de csakis úgy,hogy ha fürdőkádban és nem zuhanyzással teszed.Nálam sokat jelentett,mivel eleve nagyon izzadékony vagyok,de még így is nap közben kellett váltanom fehérneműt.
2015. dec. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és ez valamilyen betegség vagy csak egy hólyag?
2015. dec. 19. 22:15
 5/6 anonim válasza:
Nemigazán hólyag.mert a hólag általában tele van cuccal.Írtad,hogy most jött elő?Itt van pár kérdés:Volt korábban aranyered,van magas vérnyomásod,egyoldalú a táplálkozásod,cukor gyanús vagy-e?Nekem sajnos mind.
2015. dec. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nekem egyik sem,szóval valószínűleg nemvagyok aranyeres?
2015. dec. 19. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!