Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 2-3 hete zúg a fejem.15...

2-3 hete zúg a fejem.15 vagyok már voltam orvosoknál vizsgálgattak a hallásommal minden rendben . De zúg a fejem mit tegyek?

Figyelt kérdés

Fel írtak gyógyszereket szedtem 2 hétig aztán elkezdem csillagokat látni szédülni stb. Már egy hete abba hagytam de nem múlnak a tünetek .

Amíg szedtem a gyógyszereket addig mindha jobb lett volna de most megintszar . Igazából pánikos vagyok meg kicsit hipohonder de sokszor elakad a hangom beszéd közben meg sokat remegek a fejem is remeg pedig nem izgulok. Ha felelek a suliban akkor reszketek és az egész testem remeg . mi lehet a baj el fog múlni ? 1 - 1,5 hét és megyünk neurológiára . van valami tippetek nyugtató szavatok félek picit hogy nem múlik el



2015. dec. 27. 00:26
 1/7 anonim válasza:
a pánikra szedsz valamit?
2015. dec. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem semmit de nem is akarok és amúgy nem vagyok olyan nagyon pánikos kis koromban nagyon az voltam és az elmúlt most meg megint elő jött de nem tart sokáig mert érzem hogy javulok
2015. dec. 27. 00:32
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja és nem a pánik miatt félek hanem a fejzúgás miatt . a pánik az nálam el fog múlni nem dúrva
2015. dec. 27. 00:34
 4/7 anonim válasza:

de lehetnek ezek a tünetek a pániktól is.Nem?

Orvos ezt még nem mondta?

egy ismerősöm fülzúgással befeküdt kórházba, ott telenyomták szteroidokkal, semmit nem javult, de a szteroidoktól még jó szarul is lett.

2015. dec. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ezt így nem mondták viszont arra következtetek hogy idegi a dolog
2015. dec. 27. 00:39
 6/7 anonim válasza:
fülhallgatóval hallgatsz zenét?
2015. dec. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az a típus életemben ha párszor
2015. dec. 27. 00:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!