Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan tudnám ezt a leggyorsab...

Hogyan tudnám ezt a leggyorsabban kezelni?

Figyelt kérdés

Hétfő éjjel kezdődött az egész, először az éjszaka folyamán többször hánytam, nem is tudtam aludni a hasi fájdalomtól, majd ugyan ez történt nappal is, de estére a hányás elmúlott, végig aludtam az egész keddi estét. Ma fejfájásra keltem, és a hasam is még fáj egy kicsit, de már közel sem annyira intenzíven, a hányinger is elmúlott. Viszont kicsit jobban szédülök, pláne ha felállok, így ágyban töltöttem ezt a másfél napot.

Persze holnap estére szeretném ezt valahogy kikúrálni, mert el szeretnék menni itthonról. Tudom hogy az ilyen dolgok nem javulnak meg 2 nap alatt, de talán valahogy lehetne enyhíteni a dolgot. Tippek?



2015. dec. 30. 10:54
 1/4 anonim válasza:
Ha elmúlott a hányás,hányinger,és a hasad se fáj..akkor könnyebb kajákat egyél,legyen energiád,és fontos a folyadék bevitel..különben tényleg szédülni fogsz,és elájulsz mondjuk..egyenlőre ennyi jutott eszembe
2015. dec. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De a szédülés és a fejfájás mitől lehet? Talán valami vírus?
2015. dec. 30. 11:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Az erősen benne van a pakliban.
2015. dec. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Husti Farkas Csenge válasza:
Legjobb tanács,menj el orvoshoz... De ha nem akarsz akkor tea keksz és kikupálotsz tőle! Nekem ha ilyenem van a tea keksz kombo mindig segít
2016. jan. 25. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!