Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Cukorbeteg lettem! 2. terhessé...

Cukorbeteg lettem! 2. terhességem alatt már határon voltak az értékeim, sajnos mostanra kiderült, hogy kevés inzulint termel a szervezetem illetve az inzulinkötő kapacitás is alacsony! Az értékeim mindeközben nem magasak! Iránymutatás, tapasztalat?

Figyelt kérdés
Szükségem lenne iránymutatásra, tapasztalatokra hogyan kell elkezdeni a diétát! Van 2 gyerkőcöm, eléggé édesszájú a családom! Hogyan lehet ezt rutinosan csinálni és anyagilag mennyire megy? Gondolok itt a méregdrága édesítőkre.
2016. jan. 6. 15:11
 1/2 anonim válasza:
Szia! Mindenképpen a 160 gramm széndidrátos diétát kellene követned, de nem ártana elmenned egy endokrinológushoz és egy dieteikushoz, hogy személyre szabjátok a diétát. Ha van facebookod, ajánlom figyelmedbe az IR ÉTREND 160GR benvű csoportot itt MINDEN információt megtalálsz és nagyon sok receptet, ötletet, tanácsot:) Jó egészséget neked!
2016. jan. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ, a helyzetet még kicsit nehezíti, hogy 6. éve lisztérzékeny vagyok :(
2016. jan. 6. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!