Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Már több, mint egy hete...

Mentos kérdése:

Már több, mint egy hete tüszős mandula gyulladásom van, és 4 napja kapok Zinacefet 750 ml 1x egy nap meg esténként 1 db Zinnat 500 ml, de nem érzem hogy jobban lennék, meg fogok gyógyulni?

Figyelt kérdés
A mandulám tiszta lepedék, egyre jobban, nap mint nap nagyobb területen, már szinte az egész olyan sárgás, nyelni és enni is alig bírok, de nem javul semmitől , az injekció hatására is csak enyhül a fájdalom , mit tegyek ?

2016. jan. 6. 17:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Légy türelmes és sokat pihenj ! Sajnos ez hosszadalmas betegség !
2016. jan. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 szamo77db ***** válasza:
22%
Mikor ilyen kérdést olvasok, mindig arra gondolok, milyen jó, hogy nekem már nincs mandulám. Szerintem a nyáron ki kellene vetetni neked is. És akkor végleg megoldod a problémát. Beszéld meg az orvosoddal ezt a helyzetet.
2016. jan. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

2 -es válaszoló

Tévedsz, ha azt hiszed, hogy ha nincs mandulád nem lehet ilyen torokbetegséged. Nekem 3 éves koromban vették ki és azóta nagyon sokszor volt tüszös torokgyulladásom.

2016. jan. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 szamo77db ***** válasza:
Nekem 32 évesen vették ki. Azóta influenzás voltam, de a torkommal csak kisebb problémák voltak, amiket vagy kialudtam másnapra vagy 3-4 nap alatt elmúltak. Lázas nem is voltam miattuk, egy kis hőemelkedésem volt.
2016. jan. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Mi a helyzet veled?
2016. jan. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 szamo77db ***** válasza:
Persze, a garat is begyulladhat, de az sokkal enyhébb és gyorsabb lefolyású, mint egy alapos tüszős mandula gyulladás. 2-3 nap alatt lezajlik, nem kell ágynak dőlni, szóval nekem sokkal jobb így, hogy nincs mandulám!
2016. jan. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 szamo77db ***** válasza:
Még valami, ami fontos, hogy akiknek olyan kicsi korban veszik ki, mint neked is, előfordulhat, hogy részben vagy egészen visszanő. És akkor kezdődik elölről az egész. De a főorvos, aki nekem kivette, azt mondta a kérdésemre, hogy felnőtt korban kivett mandula kizárt, hogy újra kinőjön. A piciknél igen, ahogy nő a gyerek, visszanő a mandulája is. Nem biztos, de nem zárható ki. Nekem nem volt semmi bajom vele, hál'Istennek! Felnőttkori műtét műtét volt, lezajlott szépen.
2016. jan. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
Hatha valakinek tudok segiteni majd ha kesobb rakeres: Nekem ami bevalt. FLECTOR 50 MG .PORBAN OLDODO PICIT LANYGOS VIZBEn. Fajdalomcsillapito es gyulladas csokkento.annyira nem.faj mikor megiszom 1 oran belul mar a hatas erezheto.annyira jo megkonnyebules par orara tudok enni.leviszi a fajdalmat.napi 3 szor.mindekinek ajanlom.ez egy csoda. A sajat nyalam nyelese gondot okozott. De ettol jobb lesz! Tudsz majd enni! :D jelenleg ebben szenvedek en is .sose volt meg tuszos mandula gyulladasom:( eddig.es remelem nem.is lesz. Aztan antibio nyomasd egy kis linex. Tantum verdevel gargalizalni. Strepfen direkt oldatos spray. Langyos dolgok.sok folyadek.c vitamin.
2018. szept. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Por* vizben oldodo. Ettol jobb nincs en velemenyem szerint!
2018. szept. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!