Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Volt valakinek hasonló tünete?...

Volt valakinek hasonló tünete? Mennyire veszélyes? Magas vérnyomás stb. többi lent

Figyelt kérdés
kb 10 éve magas vérnyomást és enyhe szívritmus zavart "diagnosztizáltak" nálam, írtak ki gyógyszereket amiket max 2-3 hétig szedtem. Ekkor voltam 17 éves, nem akartam gyógyszereken élni és jól is voltam. Viszont... Akkoriban is és most is ha megerőltetem magam (pl:foci,futás) homályosan látok, de annyira, hogy egy bizonyos pontban semmit... amire épp nézek köd csak körülötte látok. Ismerős valakinek a helyzet? Mennyire aggódjak?

2016. jan. 8. 12:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Sürgősen menj el szemészetre, lehet súlyosabb oka is, ezt nem szabad elhanyagolni.

Vérnyomásod azóta rendben? Méred rendszeresen? Ha abbahagytad a gógyszert és továbbra is magas, akkor annak is lehetnek következményei, nemcsak szemre, de más szervekre is.

2016. jan. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!