Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért fájhat a vádlim?

Miért fájhat a vádlim?

Figyelt kérdés
Nem is azt mondanám, hogy fáj, hanem inkább húzódik, vagy nem is tudom, de nagyon rossz érzés. Ez kb. másfél-két napja tart mindkét lábamban, ma a jobból REMÉLEM elmúlt, mert nem érzem, de a bal még mindig nagyon idegesítő. A legrosszabb az, hogy fogalmam nincs, miért, mert nem csináltam az elmúlt napokban semmit olyan, ami nagyon igénybe vette volna a lábamat. Nem merek utánaolvasni, mert már csak a találatok is olyanok, hogy megőrülök, mert velem tényleg mindig van valami, úgyhogy már nem tudom, hogy csak az elmém játszik-e velem vagy tényleg valami bajom van.:( Valaki tud valamit ami nem hangzik olyan rosszul?:( 20L

2016. jan. 9. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, h begörcsölt. Azt még napokkal később is érzi az ember, de el fog múlni, nyugi.
2016. jan. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Magnéziumhiányod van.
2016. jan. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! A magnéziumhiány ötlete tetszik, gyanakszom is rá már egy ideje, mert mostanában sűrűn tikkel a szemem, úgyhogy ma vettem magnézium pezsgőtablettát, remélem elmúlik.:)
2016. jan. 9. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!