Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 3 hete fel van dagadva belul...

3 hete fel van dagadva belul a szam, mi ez?

Figyelt kérdés
Már 3 hete, hogy fel van dagadva belul bal alsó sarokban a szám.. És néha van rajta egy fehér pötty is..olvastam, hogy mi lehet, de választ nem találtam rá.. Ez nem afta, nem tudom mi lehet, de zavaró. Fájni nem fáj, csak érzem, hogy dagadt... Valaki esetleg tudja, hogy mi lehet ez, és hogyan múlhatna el??
2016. jan. 9. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Sok minden lehet, mutasd meg fogorovosnak hétfőn. Lehet pl egy gyulladt gyökerű fog, ahol a guylladás arrafelé tör utat magának.
2016. jan. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm! :)
2016. jan. 9. 14:19
 3/5 szamo77db ***** válasza:
Nekem gyógyszerallergiától volt egyszer hasonló problémám. A felső ajkam duzzadt meg. Mutasd meg fogorvosnak.
2016. jan. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pont ilyenem szokott lenni, egyszerűen vákumot csinálsz a szádban, attól van.Én szoktam csikorgatni is éjjel. Segít, ha csináltatsz egy ilyesmi szilikon fogvédőt(van ahol sokkal olcsóbb):

[link]

2016. jan. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

És ezen kívül,hogyan gyorsíthatnám fel a gyógyulását ?

mert már nagyon zavar...

2016. jan. 9. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!