Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Üdv! A feleségem erősen...

Kis Ferenc Anton kérdése:

Üdv! A feleségem erősen asztmás, VETTEM gépi inhalátort, de nem tudom, hogy mit használjak hozzá, mert az olajokat, sóoldatot tiltja a fúvóka miatt. MIT TUDTOK JAVASOLNI, ami naponta többször is megengedett? Köszönöm előre is.

Figyelt kérdés
A sóbarlang jót tesz neki, de nem tud folyton ott ücsörögni sajnos. Az otthoni sópárologtatás nem vált be, mert nagyon penészedik a lakás.

2016. jan. 11. 10:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Sópipát ajánlok, esténként negyed/fél óra sópipázás nekünk sokat segített, és a táplálkozására is figyeljen oda, kerülje a tejet, tejterméket, fehér lisztet, cukrokat.
2016. jan. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Közben újratelepítettem a gépet és elfelejtettem a jelszót ide.....
2021. okt. 12. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!