Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Most próbálom az étrendemből...

Most próbálom az étrendemből elhagyni a cukrozott termékeket, de sajnos nem megy. Egyrészt nagyon kívánom, másrészt mikor reggel felkelek elég rossz a közérzetem, szédülök és napközben sem jobb. Ilyenkor mivel lehetne pótolni a cukrot?

Figyelt kérdés
2016. jan. 12. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Miert akarod elhagyni a cukrozott termekeket?
2016. jan. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Mézzel, szőlőcukorral- ezek sokkal egészségesebbek! Nálam úgy van amikor megkívánok egy kis cukort-- 5 fekvőtámasz (nyilván valóan a napi cukorszintete betartom)
2016. jan. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja, bocs, azt nem írtam, hogy az utóbbi időben felszedtem 15 kg-ot és ezért kellene. De világéletemben imádtam az édességet és most se tudom megvonni magamtól. :(
2016. jan. 12. 17:29
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezt a fekvőtámasz dolgot ki fogom próbálni. Sajnos a méztől fáj a gyomrom.
2016. jan. 12. 17:29
 5/6 anonim ***** válasza:

Hat figyelj egyel szerintem ha megkivanod, fogyni nem feltetlenul csak attol fogsz hogy elhagyod a cukrot, rendben kell lennie az etkezesed tobbi reszenek is, plusz nyilvan kell edzeni hozza.


A szedules es rossz kozerzet pedig szerintem elsosorban folyadekhianyt jelent, nem azt, hogy a tested elvonasi tuneteket produkal:) Mit iszol egy nap, es mennyit?

2016. jan. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Persze, figyelek az étkezésemre, nem eszek fehér kenyeret se, meg mozgok is, igaz most eleinte csak napi fél órát. Az is biztos, hogy keveset iszom, sajna. Ez megmutatkozik abban is, hogy vesekövem szokott lenni. Sajnos legtöbbször üdítőt iszok, málnásat, vagy gyömbért, ha nem akkor meg málnaszörpöt szénsavmentes ásványvízzel. Sima vizet sajnos ritkán.

Na meg mióta híztam kiderült, hogy pajzsmirigy alulműködésem is van. Erre kaptam gyógyszert.Amúgy se voltam az a nagyon vékony alkat, inkább olyan jó átlagos.

2016. jan. 12. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!