Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek diszlexiás vagyok?

Szerintetek diszlexiás vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! No nem olyan "eldurvult" esetre gondolok, mikor az ember csak komoly küzdelmek során olvas ki egy 5 betűs szót, de észrevettem, hogy pl. mikor irodalmon megkérnek, hogy olvassak fel egy szöveget, mindig "átköltöm a szavakat", meg valahogy olyan megfogalmazhatatlan bizonytalan, diszkkomfort érzetem támad, és egyszerűen némely szót szinte lehetetlennek érzem kiolvasni... Az olvasott szövegeket értem, bár szerintem lassabban olvasok magamban, mint az átlag. Eddig nem volt vele semmi problémám, de mostanában eléggé zavar, hogy nem tudok olyan szépen, zökkenőmentesen olvasni, mint az osztálytársaim... Szerintetek mit tegyek? Mivel javíthatnék a dolgon, vagy törődjek bele?

Előre is köszi! :) 17/l



2016. jan. 12. 18:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos. Lehet pl. erős szorongás jele, ill. depresszió, szociális fóbia, ill. depresszió okozta figyelemzavar tünete is.
2016. jan. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!