Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Irritábilis bél szindrómában...

Irritábilis bél szindrómában szenvedők! Van köztetek húgyhólyag problémával küzdő beteg?

Figyelt kérdés
December eleje óta folyamatos vizelési ingerem van, óránként-naponként hullámzó intenzitással, időnként nyilalló hüvelytáji fájdalommal. Először nőgyógyásznál jártam, adott antibiotikumot, mert szerinte hólyaghurut, nem használt. Elmentem a háziorvosomhoz ő is adott antibiotikumot, az sem használt. Elmentem az urológiára, azt mondták szerintük nem urológiai eredetű a problémám, menjek vissza a nőgyógyászatra (a levett minta később negatív lett bacira és gombára). Visszamentem, azt mondták a státuszom nem magyarázza a panaszaimat. Megint vissza mentem a háziorvosomhoz, azt mondta, rendezzük az IBS-t gyógyszeresen. Most tehát Dicetelt kapok és még mindig a wc-hez vagyok kötve. Az IBS már korábban is jelentkezett, szedtem gyógyszert is, de elmúlt, amint elmúlt az erősen stresszes időszak, eddig viszont sosem voltak mellette ilyen kínzó panaszaim. 33/N

2016. jan. 18. 08:47
 1/1 anonim válasza:
nekem is ibs-re utalo tuneteim vannak, a mult evben ketszer is elofordult, hogy hetekig szinte allandoan vizelesi ingerem volt. Utanaolvastam, hogy az ibs jarhat ezzel, nekem magatol elmult (es lekopogom, nehogy visszajojjon) en a hasi puffadasra fogtam
2016. jan. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!