Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A feleségem most pánikbeteg...

A feleségem most pánikbeteg vagy szívbeteg? Nem tudom eldönteni.

Figyelt kérdés

Kb. 3 hónapja légszomja van, ami elmondása szerint egyre intenzívebb. Sokat köhög minden nap, éjszaka felkel, mert nem tud aludni. Egész nap fáradt, aludna. A pulzus 85 és 95 között van szinte mindig, minden napszakban.

Aludni éjszaka nem tud rendesen, mert állítólag fullad.

Ez pánikbetegség vagy a szívvel van baj? 29 éves nőről van szó.Orvosnál még nem volt.


2016. jan. 20. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát.. ezt sem mi a gép mögül, sem te nem fogod tudni. Orvoshoz kell fordulnia mindenképp.
2016. jan. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Senki sem jár szívesen orvoshoz, de szerintem a feleségednek nagyon elkelne, hogy elmenjen. Hogy mi a betegsége azt így megmondani nem lehet. De igazándiból pánik-tünetet nem írtál. Viszont szívre utaló tünetet sem. Viszont lehet hörgőgyulladása, egyéb megfázásos betegsége.
2016. jan. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Minél elöbb menjen el orvoshoz!

A légszomj a szívre is utalhat,de a köhögés inkább tüdőre...

2016. jan. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez nem pánikbetegség, el ne hidd ha az orvos azt mondja!Annak másabb tünetei is vannak.Ha ez csak a szívre és légzésre koncentrálódik, azonnal meg kellene nézetni.Persze nem kell egyből kétségbe esni, De ez inkább szív vagy tüdő gyanús, mintsem idegi eredetű!
2016. jan. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A köhögés nem annyira pánik tünet, inkább szervi bajra tippelnék.


Dohányzik?

2016. jan. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menjen el háziorvoshoz. Ő fogja tudni mi a gond vagy beutalja szakorvoshoz, vizsgálatokra és majd akkor fog kiderülni. Ne találgassatok, ne halogassatok, mert súlyos, fertőző, életveszélyes betegség is lehet a háttérben. Akármi van, mindenképpen orvoshoz kell mennie. Gyógyulást kívánok.
2016. jan. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. jan. 22. 20:57
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez nem pánikbetegség! Nekem szívbetegségem van, és volt már pánikbetegségem is. Ha szed valami vérnyomás gyógyszert, attól is fulladhat köhöghet éjjel. Ha aluszékony, akkor inkább szívbetegsége lehet. Szív ultrahangot csináltasson a feleséged. Azt nem értem miért nem volt orvosnál egy ilyen tünettel?
2016. jan. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!