Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet az oka annak, hogy...

Mi lehet az oka annak, hogy pár nappal ezelött (nagyon megerőltettem a lábam) elkezdett fájni a talpam. A nagyujjam alatti párnás részre nem tudok ráállni, nem tudom terhelni egyáltalán. Van tapasztalat?

Figyelt kérdés
2016. jan. 21. 22:06
 1/3 Salx Narval ***** válasza:
Valószínűleg az az oka amit írtál is, megerőltetted. Elképzelhető egy enyhe csonthártyagyulladás is, ezt akár egy rossz minőségű cipő is kiválthatja. Gyógyítani csak pihentetéssel és gyulladáscsökkentő krémekkel ill lábfürdőkkel lehet, valamint kényelmes lábbeli használatával. Normál esetben (izom és ízület enyhe gyulladása) 1-2 nap, míg komolyabb (ideg és csonthártyagyulladás) esetén akár hetekig is elhúzódhat. Mindkettőben volt részem, valószínűleg nálad az enyhébb változat játszik mert csonthártyagyulladásnál én lábra sem tudtam állni napokig.
2016. jan. 22. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt, sajnos azota sem tudok raallni, sot estere az egesz labfejem bedagad es luktet. Csak a talpelemen tudok jarni, de mar az is nagyon faj,es a nagylabujjamat alig tudom mozgatni. Hetfon megyek dokihoz. Kiderul... neked is igy volt?
2016. jan. 25. 00:29
 3/3 Salx Narval ***** válasza:
Hasonló csak nálam a lábfejem nem dagadt be. A lábfejdagadást ha erős fájdalom is kíséri, akár még ínhüvelygyulladás is okozhatja ezt szintén kiválthatja egy komolyabb megerőltetés. Lehet, hogy kapsz egy gipszet, vagy ilyen műanyag sínszerűséget amíg elmúlik a gyulladás. Remélem hamar meggyógyulsz.
2016. jan. 26. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!