Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Betegségek

A kérdés
Norbi658441 nevű felhasználó kérdése:

Tegnap kezdtem el köhögni de annyira, hogy egész este nem aludtam, valami megoldás?

Tegnap reggel még csak köhécseltem 1-2köhögés,az semmi,de estére viszont olyan két,három percenként rámjött a köhögés,és egész este köhögtem,nem tudtam aludni semmit.Az egész mai napot végigköhögtem,és kellett köszörülgetnem is a torkomat,mert érzem,hogy hurutos.Valami megoldás a ma estére,hogy valahogyan is,de tudjak aludni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: alvás, köhögés, hurut

2016. jan. 24. 20:04  Privát üzenet  

A válasz
Sós kamillateás inhalálás. Mézes tea, párásítás.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2016. jan. 24. 20:10 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egész fogsoros fogkorona mennyibe kerülne? Esetleg van más megoldás?
Holnap felfogok felpni az egesz iskola elott es en mikor izgulok akkor izzadok es felek hogy holnap is igy lesz h tiszta izzatt leszek meg piros mert ott van az is akit szeretek...
Egész napos hullámzó szédülés, fejfájás. Mi lehet a baj, megoldás?
Lúdtalpam van meg lehet valahogy szüntetni vagy egész életemen végéig elkísér? 20f
Leégtem a napon, nagy foltokban hámlik a vállam, nyakam. Tényleg az az egyetlen megoldás, ha várok, amíg az egész bőröm újra fehér lesz?
Szociofóbiás vagyok és ez megkeseríti, lehetetlenné teszi az egész életem. Mi erre a megoldás?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Betegségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!