Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 2 éve egy hörghurutkor megfájd...

2 éve egy hörghurutkor megfájdult aa hátam, mélyen, azóta fáj. Sokszor voltam tüdőgyógyásznál, szerinte nem a tüdőmtől van, kardiológiai negatív, reumatológus a gyenge hátizmomat és az enyhe gerincferdülésemet mondta. Van valakinek hasonló gondja?

Figyelt kérdés
Háziorvos szerint mozgásszervi.A hátam közepe fáj mélyen és ha kihúzom magam akkor mégjobban fáj. A nap 24 órájában, éjszaka nem nagyon érzem. Olvastam lehet szorongástól is, ami szintén lehet oka nálam is. Aggódom mert olvastam, ha nyugalomban is fáj, akkor nagyobb lehet a baj. De már annyi orvosnál voltam, készült gerin és tüdőröntgen is Köszi a segítséget.

2016. febr. 15. 21:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Esetleg nem vagy refluxos ? Nekem is szokott fájni , refluxos vagyok.
2016. febr. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De volt régebben, de voltam gyomortükrözésen,, akkor elmúlott, én is gondoltam már rá, lehet kiújult.
2016. febr. 15. 22:02
 3/15 A kérdező kommentje:
Neked is állandóan fáj vagy csak néha? És méylen érzed a hátad közepén? Köszi a segítséget. :)
2016. febr. 15. 22:03
 4/15 anonim ***** válasza:

Én is refluxos vagyok nekem is fáj!


Szivritmuszavar miatt is volt de az másfajta fájdalom volt és fizikai tevékenységre erősödött és légszomj társult hozzá és EKG mutatta. Az nem volt folyamatos, azóta rendbejött. Csak ez a reflux szivat azóta is.. :/

2016. febr. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszi. Refluxtól milyen időközönként fáj neked a hátad? Milyen jellegű, mintha nyomnák befelé a hátadat? Lehet nekem is ettől van újra.
2016. febr. 15. 22:26
 6/15 anonim ***** válasza:

"reumatológus a gyenge hátizmomat és az enyhe gerincferdülésemet mondta"

Ezen mit nem értettél????

Betegségtől még tovább gyengült.

2016. febr. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Értettem, de azóta is ( 2 éve) fáj, állandóan, a nap 24 órájában. Az a betegség már régen volt. Egy fertőzéstől szerintem nem fájhat még 2 év múlva is a hátizmom, nem?
2016. febr. 16. 16:52
 8/15 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy az a baj, hogy még akkor is fáj, ha hátradőlk a fotelben, mindig, akkor csillapodnia kellene, ha nem eröltetem a hátizmomat.
2016. febr. 16. 16:58
 9/15 anonim ***** válasza:
ennyire h lye csak egy lány lehet
2016. febr. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz értelmes választ adni, inkább ne válaszolj!! Nem kritikát kértem!!!
2016. febr. 16. 17:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!