Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Már lassan hónapok óta fájnak...

Már lassan hónapok óta fájnak a veséim, mitől lehet ez? 14/L

Figyelt kérdés

Még koraősszel is fájtak, de akkor azt hittem, hogy görkorizás miatt nagyon elfáradtam, és izomláz van a derekamnál. Aztán hónapokra félretettem a görkorit, és rá kellett jönnöm, hogy görkorival és görkori nélkül is fájnak a veséim. Van, amikor elől, van, amikor hátul, ha odaülök a radiátor mellé,,vagy pulóverben kimegyek a hideg utcára, rögtön elkezdenek fájni a veséim, de, ha például törökülésben magamfelé kezdem el húzni a térdeimet, akkor is. Van, amikor annyira szúrnak, hogy még aludni is csak hátonfekve tudok (és nem oldalrafekve), de most például aligszúrnak. Mindig vizelésiingerem van, de vizelnk már nem tudok. A hugomnak kétszer volt vesemedence-gyulladása, de aztmondja nem fájt neki.


Bocs a helyesirási hibákért , , gyor lsan írtam.



2016. febr. 16. 15:10
 1/1 anonim ***** válasza:

...miért nem mentél eddig orvoshoz?

Amúgy nem biztos, hogy vese eredetű amit leírtál, lehet gerinc eredetű is pl.

Menj a háziorvosodhoz. Ő fogja tudni a további teendőket.

2016. febr. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!